
LENOVOSKU: 66C9UAC1EU-02
Lenovo L32p-30 - 31.5" UHD Monitor - HDMI
NovoLe še 3 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
288,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo L32p-30 - LED monitor - 4K - 32"
| Dimensions (WxDxH) | 71.42 cm x 20.67 cm x 52.3 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 7.8 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Compliant Standards | CCC, DisplayPort 1.2, China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | 4K 3840 x 2160 |
| Pixel Pitch | 0.1816 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 71.42 cm x 20.67 cm x 52.3 cm |
| Colour Gamut | 90% DCI-P3 |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/698566 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 32" |
| Viewable Size | 31.5" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| USB Power Delivery | 75 Watt |
| Pixel Per Inch | 140 |
| Vertical Refresh Rate | 60 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 32 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 62 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 40 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode with Power Delivery (power up to 75W) ¦ Headphones ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 71.42 cm - depth: 20.67 cm - height: 52.3 cm - weight: 7.8 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 71.42 cm - depth: 20.67 cm - height: 52.3 cm - weight: 7.8 kg |
| Shipping Width | 82 cm |
| Shipping Depth | 18.8 cm |
| Shipping Height | 52.7 cm |
| Shipping Weight | 10.4 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 80 cm (31,5") C32u-40 3840x2160 LED 4ms 2xHDMI DisplayPort NTSC72%
287,86 €

Novo
Asus
Monitor Asus 61 cm (24,0") PA248CNV 1920x1200 grafično oblikovanje 75Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 90W DP-Out 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB100% AdaptiveSync RJ45 HDR10 ProArt
286,89 €

Novo
Philips
TV sprejemnik Philips 43,0" 108 cm 43PFS5507 1920x1080 IPS 2xHDMI 1xUSB 60Hz
289,18 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 80 cm (31,5") S32A600NWU 2560x1440 75Hz VA 5ms HDMI DisplayPort 3xUSB3.0 Pivot FreeSync Premium HDR10 črna
289,70 €