
LENOVOSKU: ZG38C04536-02
Lenovo Folio Case for Tab P11 2G
NovoNa zalogi (8 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
14,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Offering all-round protection in a comfy and resilient microfiber polyurethane finish, the folio case builds in a convertible stand for both landscape and portrait viewing. Featuring fully and easy access to all your buttons, ports and the Sleep/Wake functions, the casing also includes a convenient side pen holder.
Product specifications
| Product Description | Lenovo - screen cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 17.5 cm x 1.6 cm x 27.2 cm |
| Weight | 370 g |
| Product Type | Screen cover for tablet |
| Colour | Black |
| Material | Microfibre polyurethane |
| Designed For | Tab P11 (2nd Gen) ZABF, ZABG, ZABL, ZABM |
General features
| Width | 17.5 cm |
| Depth | 1.6 cm |
| Height | 27.2 cm |
| Weight | 370 g |
| Material | Microfibre polyurethane |
| Colour | Black |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Protection | All-round protection |
| Cover Type | Screen cover |
| Additional Compartments | Pen holder |
| Included Accessories | Screen protective film, Convertible folio stand for both landscape and portrait mode |
| Cover Features | Stand function |
| Compliant Standards | RoHS |
| Min Temperature | 0 °C |
| Max Temperature | 40 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab P11 (2nd Gen) ZABF, ZABG, ZABL, ZABM |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


