
LENOVOSKU: GY51F09725
Lenovo 530 Wireless Mouse (Platinum Grey)
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
14,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
No matter where you are, you need a mouse you can rely on: easy to pack, plug in, and use, with simplicity that doesn"t sacrifice quality. A Plug-and-Play device, it provides cordless convenience with 2.4GHz wireless technology via nano USB receiver. Receive all-day comfort and maximum ergonomics with this unique and contoured design and durable soft-touch finish. The Lenovo 530 wireless mouse is simply the mouse of choice.
Product specifications
| Product Description | Lenovo 530 Wireless Mouse - mouse - 2.4 GHz - platinum grey |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Scrolling wheel, soft-touch surface, ambidextrous design |
| Dimensions (WxDxH) | 6.3 cm x 10.6 cm x 3.7 cm |
| Weight | 65 g |
| OS Required | Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Device Type | Mouse |
| Battery | AA type |
| Connectivity Technology | Wireless - 2.4 GHz |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1200 dpi |
| Colour | Platinum grey |
| Orientation | Right and left-handed |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
| Performance | 8 million clicks |
General features
| Width | 6.3 cm |
| Depth | 10.6 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Weight | 65 g |
| Device Type | Mouse |
| Colour | Platinum grey |
| Orientation | Right and left-handed |
| Wireless Receiver | Nano USB wireless receiver |
Ports
| Interfaces | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
Compliance
| Compliant Standards | VCCI, CB, IC, MIC, FCC, ANATEL, cTUVus, SRRC, CITC, NCC, iDA, ICASA, TRA, Subtel, ICT, NTC, SIRIM, ETA, IFETEL, CONATEL, SDPPI, sDoC, MTC, CITRA, TUV Mark, ANRT, CAK, CERT, TRC |
| Included Accessories | 1 AA battery |
Software
| OS Required | Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 95% |
Battery
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 12 months |
Input device
| Features | Scrolling wheel, soft-touch surface, ambidextrous design |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1200 dpi |
| Interface | 2.4 GHz |
| Performance | 8 million clicks |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 12 cm |
| Shipping Depth | 19.7 cm |
| Shipping Height | 3.3 cm |
| Shipping Weight | 125 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


