
LENOVOSKU: ZG38C04869
Lenovo Folio Case for Tab M9
NovoNa zalogi (8 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
6,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
This folio case is designed to protect your tablet with modern material finish and brimless style. The folio case comes with the stand mode, allowing you to watch rich videos in convenient and comfortable positions. And the protective film is provided with the case to guard against scratches on the screen. You can carry and use your tablet with pride.
- Durable construction This protective cover is crafted from a combination of polyurethane and polycarbonate to ensure long-lasting durability against daily wear.
- Practical flip cover design The flip cover design provides convenient access to the tablet while also allowing it to be securely closed when not in use.
- Versatile dual mode stand The dual mode stand feature allows for multiple viewing angles, making it easy to enjoy content or work comfortably.
- Environmentally compliant This product meets both RoHS and REACH standards, reflecting a commitment to environmental safety and sustainability.
- All-round protection Designed to provide all-round protection, this case safeguards against scratches while allowing easy access to device functionalities.
Product specifications
| Product Description | Lenovo - flip cover for tablet |
| Weight | 185 g |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane, polycarbonate |
| Designed For | Tab M9 ZAC3, ZAC5 |
General features
| Weight | 185 g |
| Colour | Black |
| Material | Polyurethane, polycarbonate |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Features | Dual mode stand |
| Compliant Standards | RoHS, REACH |
| Recommended Use | For tablet |
| Included Accessories | Protective film |
| Max Temperature | 40 °C |
| Protection | All-round protection, scratch-resistant |
| Min Temperature | 0 °C |
| Cover Type | Flip cover |
| Open Type | Side |
| Cover Features | Stand function |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M9 ZAC3, ZAC5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo Essential USB Black (Red Wheel) Mouse
6,00 €

Novo
Panasonic
Baterijski vložek Alkalni 1,5V AAA/LR03 8 kos Panasonic PRO Power (LR03PPG/8BW)
6,04 €

Novo
Foneng
Avto polnilec 12V/24V => 2xUSB-A 36W QC3.0 Foneng (C19 Silver)Car charger Foneng C19 36W (silver)
6,04 €

Novo
Philips
Baterijski vložek Philips 1,5V C/LR14 2 kos Philips Ultra Alkaline (LR14E2B/10)
6,04 €