
LENOVOSKU: 4Y50R20863EAN: 192330828895
Lenovo Essential USB Black (Red Wheel) Mouse
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
6,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo 4Y50R20863. Faktor oblike: Ambidextrous. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: USB Type-A, Ločljivost gibanja: 1600 DPI, Vrsta gumbov: Stisnjeni gumbi, Količina gumbov: 3, Vrsta pomika: Kolo Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 1600 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 3 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Pisarna |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 3 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 1600 DPI |
| Priporočena uporaba | Univerzalna |
| Število zvitkov | 1 |
| Certifikat | BSMI, CB, CE, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, Srbija, TUV-GS, UL, VCCI |
| Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Barva izdelka | Črna |
| Ergonomija | |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 50 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 10 - 90 % |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 62 mm |
| Globina | 111 mm |
| Višina | 34 mm |
| Teža | 70 g |
| Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Škatla |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo Folio Case for Tab M9
6,00 €

Novo
Panasonic
Baterijski vložek Alkalni 1,5V AAA/LR03 8 kos Panasonic PRO Power (LR03PPG/8BW)
6,04 €

Novo
Foneng
Avto polnilec 12V/24V => 2xUSB-A 36W QC3.0 Foneng (C19 Silver)Car charger Foneng C19 36W (silver)
6,04 €

Novo
Philips
Baterijski vložek Philips 1,5V C/LR14 2 kos Philips Ultra Alkaline (LR14E2B/10)
6,04 €