
LENOVOSKU: 02DL128
Lenovo 65W Standard AC Adapter USB-C
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
16,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The Lenovo 65W standard AC adapter offers fast and efficient charging at home, in the office, or on the go. It features Smart Voltage technology which automatically detects and delivers 5V/2A, 9V/2A, 15V/3A or 20V/2.25A.
Product specifications
| Product Description | Chicony ADLX65YCC3D - power adapter - 65 Watt |
| Device Type | Power adapter - external |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Output Voltage | 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Power Capacity | 65 Watt |
| Designed For | IdeaPad S540-13API; S540-13ARE; S540-13IML; S540-13ITL; IdeaPad Slim 7 14IIL05; 7 14ITL05; 7 15IIL05; ThinkPad 11e (5th Gen); T490; ThinkPad Yoga 11e (5th Gen); Yoga 7 14ITL5; 7 15ITL5; 9 14ITL5; C740-14IML; C740-15IML; Yoga Slim 7 14ARE05; 7 14IIL05; 7 14ITL05; 7 15IIL05; 7 15ITL05 |
General features
| Device Type | Power adapter - external |
Compliance
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
Capacity
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50 - 60 Hz |
| Output Voltage | 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Max Electric Current | 3.25 A |
| Power Capacity | 65 Watt |
Compatible with
| Designed For | Lenovo IdeaPad S540-13API 81XC ¦ Lenovo IdeaPad S540-13ARE 82DL ¦ Lenovo IdeaPad S540-13IML 81XA ¦ Lenovo IdeaPad S540-13ITL 82H1 ¦ Lenovo IdeaPad Slim 7 14IIL05 82A4 ¦ Lenovo IdeaPad Slim 7 14ITL05 82A6 ¦ Lenovo IdeaPad Slim 7 15IIL05 82AD ¦ Lenovo ThinkPad 11e (5th Gen) 20LQ, 20LR ¦ Lenovo ThinkPad T490 20N2, 20N3 ¦ Lenovo ThinkPad Yoga 11e (5th Gen) 20LM, 20LN ¦ Lenovo Yoga 7 14ITL5 82BH ¦ Lenovo Yoga 7 15ITL5 82BJ ¦ Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG ¦ Lenovo Yoga C740-14IML 81TC ¦ Lenovo Yoga C740-15IML 81TD ¦ Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A2 ¦ Lenovo Yoga Slim 7 14IIL05 82A1 ¦ Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 82A3 ¦ Lenovo Yoga Slim 7 15IIL05 82AA ¦ Lenovo Yoga Slim 7 15ITL05 82AC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


