
LENOVOSKU: 01FR024
Lenovo 65W Standard AC Adapter USB-C
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
16,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
It features smart voltage: technology which automatically detects.
Product specifications
| Product Description | Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C) - power adapter - 65 Watt |
| Dimensions (WxDxH) | 4.6 cm x 10.8 cm x 2.85 cm |
| Weight | 222 g |
| Localisation | Saudi Arabia, Australia, China, Fiji, Indonesia, Israel, Papua New Guinea, South Africa, Hong Kong, New Zealand, Sri Lanka, Taiwan, Thailand, Malaysia, India, Philippines, Korea, Guam, Denmark, Italy, Switzerland, United Kingdom, European Union |
| Device Type | Power adapter - external |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Output Voltage | 5 - 20 V |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Power Capacity | 65 Watt |
| Designed For | 100e (2nd Gen); 10e Chromebook Tablet; 300e (2nd Gen); ThinkBook 13s G2 ITL; 14 G2 ARE; 15 G2 ARE; 15 G2 ITL; ThinkPad E14 Gen 2; E15 Gen 2; L14 Gen 1; L15 Gen 1; P14s Gen 1; P15s Gen 1; T14 Gen 1; T14s Gen 1; T15 Gen 1; X1 Carbon Gen 8; X1 Fold Gen 1; X1 Yoga Gen 5; X13 Gen 1; X13 Yoga Gen 1 |
General features
| Device Type | Power adapter - external |
| Localisation | Saudi Arabia, Australia, China, Fiji, Indonesia, Israel, Papua New Guinea, South Africa, Hong Kong, New Zealand, Sri Lanka, Taiwan, Thailand, Malaysia, India, Philippines, Korea, Guam, Denmark, Italy, Switzerland, United Kingdom, European Union |
Compliance
| Compliant Standards | C-Tick, BSMI, GOST, cUL, GS, NEMKO, NOM, CB, CCC, PSB, FCC, PSE Mark, ICES, MEPS, KC, CECP, SIRIM |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% (non-condensing) |
Capacity
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Frequency Required | 50/60 Hz |
| Output Voltage | 5 - 20 V |
| Max Electric Current | 3.25 A |
| Power Capacity | 65 Watt |
Physical dimensions
| Width | 4.6 cm |
| Depth | 10.8 cm |
| Height | 2.85 cm |
| Weight | 222 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


