
LENOVOSKU: 82WM00GMIX-BEAN: 82WM
Legion Pro 5 16ARX8 R9 7945HX/32GB/1TBM2/GC/C/W11
LEGION PRO 5 16ARX8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
1244,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 9 7945HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 610M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82WM00GMIX-B |
| EAN | 82WM |
Opis izdelka
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 - 16" - AMD Ryzen 9 - 7945HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Italian
| Processor | AMD Ryzen 9 7945HX / 2.5 GHz, up to 5.4 GHz / 64 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4070 / AMD Radeon 610M |
| Operating System | Windows 11 Home - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 36.34 cm x 26.035 cm x 2.675 cm |
| Weight | 2.5 kg |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Onyx grey |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (white) |
| Gaming | Yes |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5200 MT/s |
| Rated Speed | 2600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), polycarbonate ABS (bottom) |
| Surface Finish | Anodising |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 240 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 80 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX / 2.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.4 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 64 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4070 / AMD Radeon 610M |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 300 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (140W Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Legion Pro 5 16ARX8 R9 7945HX/32GB/1TBM2/GC/C/W11
AMD Ryzen 9 7945HX32GB1TB SSD NVMe M.2
1244,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 2-in-1 G9 U5 135U/32GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W11P
Intel Core Ultra 5 135U32GB512GB SSD NVMe M.2
1245,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U5-226V/16GB/256M2/WUXGA/MT/C/W11P
1245,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 2-in-1 G9 U5 135U/32GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W11P
Intel Core Ultra 5 135U32GB512GB SSD NVMe M.2
1245,00 €