
LENOVOSKU: 21KE0080UKEAN: 21KE
X1 2-in-1 G9 U5 135U/32GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W11P
THINKPAD X1 2-IN-1 G9
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1245,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 135U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21KE0080UK |
| EAN | 21KE |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 135U - Intel Evo vPro Enterprise Platform - 32 GB RAM - 512 GB SSD - UK
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 135U up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.765 cm x 1.549 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Trackpad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Grey |
| Platform Technology | Intel Evo vPro Enterprise Platform |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, trackpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 135U |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
P16s G3 U7-155H/16GB/512M2/WUXGA/F/GC/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H16GB512GB SSD NVMe M.2
1245,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 2-in-1 G9 U5 135U/32GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W11P
Intel Core Ultra 5 135U32GB512GB SSD NVMe M.2
1245,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U5-226V/16GB/256M2/WUXGA/MT/C/W11P
1245,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Legion Pro 5 16ARX8 R9 7945HX/32GB/1TBM2/GC/C/W11
AMD Ryzen 9 7945HX32GB1TB SSD NVMe M.2
1244,00 €