
LENOVOSKU: 21C1008WFR-BEAN: 21C1
L14 G3 i7-1260P/16GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD L14 G3
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
486,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1260P |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21C1008WFR-B |
| EAN | 21C1 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 - 14" - Intel Core i7 - 1260P - 16 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core i7 (12th Gen) - 1260P / 2.1 GHz, up to 4.7 GHz / 18 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - French |
| Dimensions (WxDxH) | 32.54 cm x 21.7 cm x 1.983 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Colour | Thunder black |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 210 kg carbon emissions |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 1600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Glance by Mirametrix |
| Type | Keyboard |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 42 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1260P / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 8 |
| Cache | 18 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 31 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X13 Gen 1 i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Touch / W11P / SLO gravura
i516GB256GB SSD
486,86 €

Obnovljeno
Fujitsu
Notesnik RNW 15,6" Fujitsu LifeBook U758 i5-8250U / 16GB / SSD1TB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Touch / Win 11 Pro / SLO gravura / A+
i516GB1TB SSD
488,88 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T15 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
489,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716 GB256GB SSD M.2
489,00 €