
LENOVOSKU: 21B4S09K00-SEAN: 21B4
L13 G3 i5-1235U/16GB/256M2/WUXGA/F/C/W11P
THINKPAD L13 G3
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
426,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1235U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21B4S09K00-S |
| EAN | 21B4 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 - 13.3" - Intel Core i5 - 1235U - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 30.5 cm x 21.8 cm x 1.73 cm |
| Weight | 1.26 kg |
| Battery | 4-cell |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Thunder black |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MT/s |
| Rated Speed | 1600 MHz |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Kioxia |
| Case Material | Aluminium (top), glass-fibre reinforced plastic (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Capacity | 46 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 14ARP10 R7 7735HS/16GB/512M2/WUXGA/C/W11
OctalCore AMD Ryzen 7 773...16GB512GB SSD M.2
427,00 €
Na zalogi
HP
notebook HP Elite dragonfly i5-8th/16GB/512M2/FHD/W10p rabljen 1l
i5-8th16GB
427,96 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo X1 Carbon G7 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / CAM / FP / Win 10 Pro COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
428,40 €
NovoNa zalogi
HP
470 G8 i5-1135G7/16GB/512GB/FHD/B/Wi/W10P
429,00 €