
LENOVOSKU: 83K60054MX-BEAN: 83K6
IP Slim 3 14ARP10 R7 7735HS/16GB/512M2/WUXGA/C/W11
IDEAPAD SLIM 3 14ARP10
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
427,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | OctalCore AMD Ryzen 7 7735HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 83K60054MX-B |
| EAN | 83K6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
HP
notebook HP Elite dragonfly i5-8th/16GB/512M2/FHD/W10p rabljen 1l
i5-8th16GB
427,96 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
L13 G3 i5-1235U/16GB/256M2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core i5 1235U16GB256GB SSD M.2
426,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo X1 Carbon G7 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / CAM / FP / Win 10 Pro COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
428,40 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G8 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
429,00 €