
LENOVOSKU: 21R7000DGE-GEAN: 21R7
L13 2-in-1 G6 U5 225U/16GB/512/WUXGA/MT/4U/F/W11P
THINKPAD L13 2-IN-1 G6
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
680,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21R7000DGE-G |
| EAN | 21R7 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 - AI PC - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - German
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - German |
| Dimensions (WxDxH) | 29.9 cm x 21.5 cm x 1.835 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | Digitizer, trackpad, digital pen |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Grey |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Rated Speed | 3734 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), polycarbonate (bottom), glass-fibre (bottom) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter, Lenovo Integrated Pen |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Type | Keyboard, digitizer, trackpad, digital pen |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 54.7 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Senary SN6147 |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P14s G4 R7 Pro 7840U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/NOOS
AMD Ryzen 7 Pro 7840U16GB512GB SSD M.2
679,00 €
Lenovo
notebook Lenovo Thinkbook 16 G7 U5-125U/8GB/256GB/16"WUXGA/W11P
8GB
682,97 €
Lenovo
notebook Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8/512SSD/FHD/CAM/W10 2l
i5-1035G18GB512GB SSD
682,97 €
Na zalogi
HP
notebook HP 15-fq1675ng i7-1065G7/8/512NVMe/FHD/CAM/W10 1l
i7-1065G78GB
682,97 €