
LENOVOSKU: 83BG002DMB-GEAN: 83BG
IP Slim 5 16IAH8 i5-12450H/8GB/512M2/WUXGA/W11
IDEAPAD SLIM 5 16IAH8
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
417,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 12450H |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83BG002DMB-G |
| EAN | 83BG |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IAH8 - 16" - Intel Core i5 - 12450H - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Belgium
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) - 12450H / 2 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.6 cm x 25.1 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.89 kg |
| Keyboard | Belgium |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Belgium |
| Memory | 8 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Cloud grey |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 4800 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Belgium |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 56.6 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 12450H / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, ToF sensor |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | Belgium |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i3-1315U/16GB/512GB/Intel UHD/DOS (9Y7A6ET#BED)
i3-1315U16GB
417,30 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
R7 Pro16GB512GB
418,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
R7 Pro16GB512GB
418,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
R7 Pro16GB512GB
418,00 €