
TEQCYCLESKU: TLT14SG2RMX24PEAN: 20XG
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G2
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
418,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | R7 Pro |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG2RMX24P |
| EAN | 20XG |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14s G2 - 14" - AMD Ryzen 7 - 5850U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - renew
| Processor | AMD Ryzen 7 5850U / 1.9 GHz, up to 4.4 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium+ - renew |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 3 years |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| CPU | AMD Ryzen 7 5850U / 1.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | 16 MB |
| Features | 16 Threads |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
R7 Pro16GB512GB
418,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
R7 Pro16GB512GB
418,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
V15 G4 IRU i7-1355U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 1355U16GB512GB SSD NVMe M.2
418,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i3-1315U/16GB/512GB/Intel UHD/DOS (9Y7A6ET#BED)
i3-1315U16GB
417,30 €