
LENOVOSKU: 83HL000TPG-GEAN: 83HL
IP Slim 5 14Q8X9 X1P42100/16GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11
IDEAPAD SLIM 5 14Q8X9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
383,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Qualcomm Adreno |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83HL000TPG-G |
| EAN | 83HL |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 - Copilot+ PC - 14" - Qualcomm Snapdragon X Plus - X1P-42-100 - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Portuguese
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 up to 3.4 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Qualcomm Adreno |
| Operating System | Windows 11 Home (on ARM) - English / Portuguese |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 22.1 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.48 kg |
| Keyboard | Portuguese |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, Portuguese / region: Portugal |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Cloud grey |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8448 MT/s |
| Rated Speed | 4224 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Portuguese / region: Portugal |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | 30 MB |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | Portuguese |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 45 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T470 i5-7th/16/512SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-7th16GB512GB SSD
382,42 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T490 i5-8365U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura
i516GB256GB SSD
382,03 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5520 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R7 Pro 4750U/32GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 7 Pro 4750U32GB512GB SSD
382,00 €