
LENOVOSKU: 83K60054MX-GEAN: 83K6
IP Slim 3 14ARP10 R7 7735HS/16GB/512M2/WUXGA/C/W11
IDEAPAD SLIM 3 14ARP10
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
473,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | OctalCore AMD Ryzen 7 7735HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83K60054MX-G |
| EAN | 83K6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
476,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB256GB SSD M2
476,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
850 G7 i7-10510U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
469,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
469,00 €