
HPSKU: AW5M5UT#ABB
HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 Dock
NovoNa zalogi (44 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
216,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
HP 280W Ultra Dock G6 - docking station - Thunderbolt 4 - 2 x DP, HDMI, USB-C - 1GbE, 2.5GbE
| Dimensions (WxDxH) | 12.1 cm x 12.1 cm x 4.95 cm |
| Weight | 790 g |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Networking | Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Power | Power adapter 330 Watt Power Provided |
| Product Type | Docking station |
| Localisation | English / Europe |
| Docking Interface | Thunderbolt 4 |
| Video Interfaces | 2 x DP, HDMI, USB-C |
| Width | 12.1 cm |
| Depth | 12.1 cm |
| Height | 4.95 cm |
| Interfaces | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (15 W) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 2 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 1 x network - 2.5GBase-T - RJ-45 ¦ 2 x display / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x display / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A ¦ 1 x Thunderbolt 4/USB4 ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4 with Power Delivery |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Cables Included | 1 x Thunderbolt 4/4.5 mm power barrel cable - 1 m |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), LED Light Bar |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Power Device | Power adapter |
| Power Provided | 330 Watt |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Max Resolution Details | 5120 x 2880 - 60 Hz (Single Display) ¦ 2560 x 1440 - 60 Hz (Dual Display) ¦ 1920 x 1080 - 60 Hz (Triple Display) ¦ 2560 x 1440 - 60 Hz (Quad Display) ¦ 1920 x 1080 - 360 Hz (Single Display) |
| OS Required | Microsoft Windows 10 / 11, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, HP ThinPro |
| Shipping Width | 39.6 cm |
| Shipping Depth | 17.1 cm |
| Shipping Height | 9.5 cm |
| Shipping Weight | 1.14 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkReality A6 MTM 845 4G+64G
215,00 €
Obnovljeno
REZERVNI DELI M07090-BA1 TOPCVR W/KB CP+PS BL SL
218,22 €

NovoNa zalogi
DELL
Dell USB-C WD19S Docking, 180W
219,00 €

Novo
Lenovo
Priklopna postaja USB-C =>Lenovo Universal Business Dock HDMI DP 3xUSB3.1 2xUSB-C 65W Audio (40B30090EU)
222,82 €