
DELLSKU: DELL-WD19S180WEAN: 210-AZBU
Dell USB-C WD19S Docking, 180W
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
219,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Dell WD19S - docking station - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - 1GbE
| Dimensions (WxDxH) | 20.5 cm x 9 cm x 2.9 cm |
| Weight | 585 g |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Networking | Gigabit Ethernet |
| Power | Power adapter AC 120/230 V (50/60 Hz) 180 Watt Power Provided |
| Product Type | Docking station |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange |
| Designed For | Dell XPS 15 9510, 17 9710 |
| Docking Interface | USB-C |
| Video Interfaces | HDMI, 2 x DP, USB-C |
| Carbon Footprint | 35.74 kg carbon emissions |
| Width | 20.5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 2.9 cm |
| Enclosure Colour | Black |
| Interfaces | 2 x display / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x display / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A ¦ 1 x USB-C ¦ 3 x USB 3.1 Gen 1 - 9 pin USB Type A ¦ 2 x USB-C 3.1 Gen 2 ¦ 1 x network - Ethernet 1000 - RJ-45 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 80 cm |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), 130W power delivery to Dell systems, 90W power delivery to non-Dell systems, wireless vPro |
| Security Slot Type | Noble Wedge security slot / Kensington security slot |
| Power Device | Power adapter |
| Voltage Required | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 180 Watt |
| Max Resolution Details | 5120 x 2880 - 60 Hz |
| OS Required | Red Hat Enterprise Linux, Windows 10, Ubuntu 18.04 |
| Use (kg CO2e) | 5.95 |
| Manufacturing (kg CO2e) | 25.6 |
| Logistics (kg CO2e) | 6.61 |
| EOL (kg CO2e) | -2.42 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 29.79 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno
REZERVNI DELI M07090-BA1 TOPCVR W/KB CP+PS BL SL
218,22 €

NovoNa zalogi
HP
HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 Dock
216,00 €

Novo
Lenovo
Priklopna postaja USB-C =>Lenovo Universal Business Dock HDMI DP 3xUSB3.1 2xUSB-C 65W Audio (40B30090EU)
222,82 €
NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkReality A6 MTM 845 4G+64G
215,00 €