
HPSKU: 98P17ETR#UUZ
Firefly 16 G11 U7-155U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 16 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 4 na zalogi!
1127,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SW |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98P17ETR#UUZ |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 16 G11 Mobile Workstation - AI PC - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 5G LTE, NR - Swiss - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155U / 1.7 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - German / French / Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.87 cm x 25.13 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Service Provider | Service not included |
| Pricing Type | Remarketed |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G LTE, 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | UMTS, LTE, 5G NR |
| Speed | 5600 MHz |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Noise Cancellation Software, HP Native Miracast Support, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Client Security Manager Gen7, HP SureRun Gen4, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, Microsoft Bitlocker Encryption, HP TPM Configuration Utility, HP Programmable Key, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Services Scan, Bing search for IE11, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 76 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | Intel 5G Solution 5000 - M.2 3052 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 36,8 cm (14,5") Yoga Pro 7 3072x1920 IPS 400nit 120Hz R7-8845HS/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83E30020SC)
16GB
1125,38 €
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i7-1365U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1125,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-225U/16GB/1TBM2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB1TB SSD NVMe
1124,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 16 R5-230/32GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
1132,00 €