
HPSKU: AD4H2ETR#BED
EB 8 G1i 14 U5-225U/16GB/1TBM2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1124,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | ADRIATIC |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | AD4H2ETR#BED |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Arc Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Croatian / English / Slovenian / Serbian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.24 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English / region: Adriatic Region |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Glacier silver aluminium |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, UL GS mark, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Localization | Language: English / region: Adriatic Region |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant, HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Audio Permanent Disable, Poly Lens, HP Power Manager with Battery Health Manager (download), HP Smart Sense |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | 50% post-consumer recycled plastic, 80% recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 24 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i7-1365U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1125,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 36,8 cm (14,5") Yoga Pro 7 3072x1920 IPS 400nit 120Hz R7-8845HS/16GB/SSD1TB/BL/Windows Hello/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83E30020SC)
16GB
1125,38 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
OMEN 16-wf1775ng i7-14700HX/16GB/1TB/QHD/GC/C/W11
1121,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Firefly 16 G11 U7-155U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155U16GB512GB SSD NVMe
1127,00 €