
HPSKU: 98N35ETR#UUW
Firefly 16 G11 U7-155H/32GB/512M2/WUXGA/GC/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 16 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1213,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98N35ETR#UUW |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 16 G11 Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Pan Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 35.87 cm x 25.13 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Bundled Services | HP 3 Years Onsite Hardware Support |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 180 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MHz |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Power Manager, HP Client Catalog, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 161 |
| Logistics (kg CO2e) | 11 |
| Use (kg CO2e) | 9 |
| EOL (kg CO2e) | 1 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 171 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Packaging Recycled Content | Recycled and/or sustainable |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-225U/32GB/512M2/WUXGA/5G/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U32GB512GB SSD NVMe
1213,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i Flip 13 U5-235U/16GB/1TB/WUXGA/MT/F/W11P
1213,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
OMEN 16 wf1776ngi 7-14700HX/32GB/2TB/QHD/GC/C/W11
1214,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") IdeaPad 5 Slim 1920x1200 OLED 400nit R7-8845HS/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83DB001RSC)
32GB1TB SSD
1214,25 €