
HPSKU: AD3C3ETR#UUW
EB 8 G1i 14 U5-225U/32GB/512M2/WUXGA/5G/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1213,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | AD3C3ETR#UUW |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 5G LTE, NR - Pan Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 14" WLED HP SureView 5 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.24 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 174-degree hinge design |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Glacier silver aluminium |
| Service Provider | Service not included |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G LTE, 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | LTE, DC-HSPA+, 5G NR |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Speed | 2800 MHz |
| Slots Qty | 2 |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Easy Clean, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 800 cd/m² |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Privacy Technology | HP SureView 5 |
| Capacity | 62 Wh |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Receiver | GPS/A-GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou/QZSS |
| Cache | L3 - 12 MB |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Efficient Cores | 10 |
| Performance Cores | 2 |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Camera | Yes |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| Generation | 5G |
| Controller | Intel 5G Solution 5000 - M.2 3052 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, recycled metal |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i Flip 13 U5-235U/16GB/1TB/WUXGA/MT/F/W11P
1213,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Firefly 16 G11 U7-155H/32GB/512M2/WUXGA/GC/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H32GB512GB SSD NVMe M.2
1213,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
OMEN 16 wf1776ngi 7-14700HX/32GB/2TB/QHD/GC/C/W11
1214,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") IdeaPad 5 Slim 1920x1200 OLED 400nit R7-8845HS/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/AMD Radeon 780M/Win11Home (83DB001RSC)
32GB1TB SSD
1214,25 €