
HPSKU: B66TRATR#UUW
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/1TBM2/WUXGA/MT/5G/C/W11P
ELITEBOOK X G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1589,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B66TRATR#UUW |
Opis izdelka
HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 5G NR - Pan Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED touchscreen HP SureView 5 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.18 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 177-degree hinge design |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Atmospheric blue |
| Service Provider | Service not included |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G 5G NR |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | HSPA+, 5G NR, NR/LTE |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, inertial measurement unit (IMU), gyroscope, HP Tamper Lock, ambient colour sensor, colour sensor, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C power adapter |
| Compliant Standards | UL, BSMI, CCC, FIPS 140-2 Level 2, RoHS, KCC, Common Criteria EAL4+, KC, SRRC, NCC, CSA 62368-1, TEC, KES, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Easy Clean, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 800 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Privacy Technology | HP SureView 5 |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 68 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Receiver | GPS/A-GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Sound | Four speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | HP 5000 5G Solution - M.2 3052 |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB Ultra G1i 14 AI U7 258V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe M.2
1589,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad X1 Yoga 7.gen i7-1255U / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1200 Touch / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / Pisalo / W11P / SLO gravura / novo (demo)
I7512GB SSD
1591,63 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 35,0 cm (13,8") Surface Laptop 7 2304x1536 IPS na dotik 600nit 120Hz Snapdragon® X Plus/16GB/512GB/BL/Windows Hello/Copilot+/Qualcomm Adreno GPU/Win11Home (ZGM-00025)
16GB512GB SSD
1591,96 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Studio G11 U5-135H/32GB/1TBM2/WUXGA/1A/F/C/W11P
1580,00 €