
HPSKU: B66V2ATR#UUW
EB Ultra G1i 14 AI U7 258V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/W11P
ELITEBOOK ULTRA G1I 14" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1589,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED - IPS |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | B66V2ATR#UUW |
Opis izdelka
HP EliteBook Ultra G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Pan Nordic
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.37 cm x 21.72 cm x 1.21 cm |
| Weight | 1.19 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 9 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, haptic touchpad |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | Imagepad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Atmosphere blue |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Integrated Options | Accelerometer, IR thermal sensor, gyroscope, HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Image Assistant (free download), HP Documentation, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Touchpoint Customizer, HP BIOS Recovery, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP AI Experience Center, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HPX |
| Type | Keyboard, imagepad |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Touchscreen | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Capacity | 64 Wh |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Efficient Cores | 4 |
| Performance Cores | 4 |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view, Temporal Noise Reduction, AI camera |
| Camera | Yes |
| Audio Features | Output: Poly Studio; Input: AI noise reduction |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Codec | Realtek ALC3315-CG |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 3 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Product Recycled Content | Ocean-bound plastics, recycled metal |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-258V/32GB/1TBM2/WUXGA/MT/5G/C/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe
1589,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik DEMO Lenovo ThinkPad X1 Yoga 7.gen i7-1255U / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1200 Touch / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / Pisalo / W11P / SLO gravura / novo (demo)
I7512GB SSD
1591,63 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 35,0 cm (13,8") Surface Laptop 7 2304x1536 IPS na dotik 600nit 120Hz Snapdragon® X Plus/16GB/512GB/BL/Windows Hello/Copilot+/Qualcomm Adreno GPU/Win11Home (ZGM-00025)
16GB512GB SSD
1591,96 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Studio G11 U5-135H/32GB/1TBM2/WUXGA/1A/F/C/W11P
1580,00 €