
HPSKU: B69D3ETR#ABH
EB Ultra G1i 14 U7-258V/32GB/1TB/2.8K/B/C/W11P
ELITEBOOK ULTRA G1Q 14" S AI
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
1419,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | B69D3ETR#ABH |
Opis izdelka
HP EliteBook Ultra G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl English - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.37 cm x 21.72 cm x 1.21 cm |
| Weight | 1.19 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | International English |
| Resolution | 9 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, haptic touchpad |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Input Device | Imagepad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Atmosphere blue |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 190 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Accelerometer, IR thermal sensor, gyroscope |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Image Assistant (free download), HP Documentation, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library (free download), HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Touchpoint Customizer, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (free download), HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP AI Experience Center, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, imagepad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 64 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 - M.2 1216 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315-CG |
| Audio Features | Output: Poly Studio; Input: AI noise reduction |
| Keyboard Layout | International English |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 3 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 176 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 1 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 189 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 34,3 cm (13,5") Surface Laptop 6 2256x1504 IPS na dotik 400nit ultra 5-135H/16GB/SSD256GB/BL/Windows Hello/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (ZJQ-00009)
16GB256GB SSD
1415,18 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") EliteBook 845 G11 1920x1200 300nit R5-8540U/16GB/512GB/BL/FP/ALU/AMD Radeon 740M/Win11Pro (9G0V2ET#BED)
16GB512GB SSD
1413,25 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125H/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/RTX2050-4GB/Win11Pro (A37YHET#BED)
16GB512GB SSD
1412,28 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB 8 G1as 14 R9-375/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 9 HX PRO 37532GB1TB SSD NVMe
1431,00 €