
HPSKU: B72VGETR#ABH
ZB 8 G1as 14 R9-375/32GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
ZBOOK 8 G1AS 14"
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
1431,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 890M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | B72VGETR#ABH |
Opis izdelka
HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl English - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon 890M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.89 cm |
| Weight | 1.44 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | International English |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 140W Slim USB-C Power Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: Dutch / region: Netherlands |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Edge Customization, Audio Permanent Disable, HP Power Manager with Battery Health Manager (download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111EPP-CG |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 44.1 cm x 27.4 cm x 6.3 cm |
| CPU | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 890M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | International English |
| Output | 140 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 55 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G12 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/W11P
Intel Core Ultra 7 165U16GB512GB SSD M.2
1432,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P16s G4 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB512GB SSD NVMe M.2
1432,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G12 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/W11P
Intel Core Ultra 7 165U16GB512GB SSD M.2
1432,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G12 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/W11P
Intel Core Ultra 7 165U16GB512GB SSD M.2
1432,00 €