
HPSKU: CT9R2ES#ABD
EB 8 G1i 16 U5-225U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 16" INTEL AI
NovoNa zalogi (36 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1229,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920x1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | CT9R2ES#ABD |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-225U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe
1229,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U7-265U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1229,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G7 i7-10850H / 32GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / RTX3000 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura
i532GB512GB SSD
1228,75 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T16 G4 AMD Ryzen AI 5 PRO 340/16GB/512GB/4U/W11PRO
1232,00 €