
HPSKU: A37MKET
EB 8 G1i 14 U5-225U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1229,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | A37MKET |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Italian - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year)
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.24 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - 174-degree hinge design |
| Localisation | Language: Italian / region: Italy |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Glacier silver aluminium |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Bundled Services | HP Carbon Neutral Computing Services - To the Door Service for Notebooks |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 2800 MHz |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | HP 65W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
EB 8 G1i 16 U5-225U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe
1229,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U7-265U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1229,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G7 i7-10850H / 32GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / RTX3000 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura
i532GB512GB SSD
1228,75 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T16 G4 AMD Ryzen AI 5 PRO 340/16GB/512GB/4U/W11PRO
1232,00 €