
LENOVOSKU: 21M4S2G800-SEAN: 21M4
E14 G6 R3 7335U/16GB/256M2/WUXGA/C(IR)/W11P
THINKPAD E14 G6
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
357,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore AMD Ryzen 3 7335U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21M4S2G800-S |
| EAN | 21M4 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
L13 G4 R3 7330U/16GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
AMD Ryzen 3 7330U16GB256GB SSD M.2
357,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1235U/16GB/256M2/WUXGA/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1235U8GB256GB SSD NVMe M.2
358,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
IP Slim 5 14IAH8 i5-12450H/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core i5 12450H16GB512GB SSD NVMe M.2
358,00 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 840 G6 i5-8th/24/256SSD/FHD/CAM/W11p rabljen 1l
i5-8th24GB256GB SSD
355,10 €