
HPSKU: 6T1A-113977-08-BEAN: 6T1A4EA
840 G9 i5-1235U/16GB/256M2/WUXGA/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
358,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1235U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 6T1A-113977-08-B |
| EAN | 6T1A4EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G9 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1235U - 8 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.36 kg |
| Battery | 3-cell - up to 14 hours |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Spill-resistant, gesture function, precision touchpad, multi-gesture clickpad, glass clickpad, DuraKeys |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR5 (1 x 8 GB) |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 4800 MHz |
| Rated Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Accelerometer, magnetometer, hall sensor, gyroscope, HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 45 Watt Smart nPFC USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HP Tamper Lock, HP Client Security Manager Gen7, Tile, HP Easy Clean, HP Quick Touch, HP Sure Recover Gen5, HP Sure Run Gen5, HP Sure Start Gen7 |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 51 Wh |
| Run Time | Up to 14 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio, discrete amplifiers |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 V, 5 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
IP Slim 5 14IAH8 i5-12450H/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core i5 12450H16GB512GB SSD NVMe M.2
358,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
E14 G6 R3 7335U/16GB/256M2/WUXGA/C(IR)/W11P
QuadCore AMD Ryzen 3 7335...16GB256GB SSD M.2
357,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X12Det G1 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/MT/4/F/W11P
Intel Core i5 1140G716GB256GB SSD NVMe M.2
359,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X12Det G1 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/MT/F/C(IR)/W11
Intel Core i5 1140G716GB256GB SSD NVMe M.2
359,00 €