
HPSKU: 53B8-113804-08-BEAN: 53B85EC
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
388,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 53B8-113804-08-B |
| EAN | 53B85EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
388,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X380 Yoga i5-8350U / 8GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
388,08 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X390 i5-8365U / 16GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P COA / SLO gravura
i5256GB SSD
388,08 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 10610U16GB256GB SSD NVMe M.2
385,00 €