
HPSKU: 2W7M-113802-08-BEAN: 2W7M8EC
850 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G7
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
292,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-10610U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 2W7M-113802-08-B |
| EAN | 2W7M8EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7410 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U8GB256GB
292,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7410 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U8GB256GB SSD M2
292,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad A475 A12-8830B/8/128SSD/CAM/FHD/NoOS
8GB128GB SSD
291,35 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/256SSD/HD+/CAM/W8p rabljen
8GB256GB SSD
291,35 €