
TEQCYCLESKU: TD7410I5MX01BEAN: Lat7410
7410 i5-10210U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
LATITUDE 7410
Obnovljeno - odličnoLe še 4 na zalogi!
292,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TD7410I5MX01B |
| EAN | Lat7410 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-10...16GB256GB SSD M.2
292,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7410 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U8GB256GB
292,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad A475 A12-8830B/8/128SSD/CAM/FHD/NoOS
8GB128GB SSD
291,35 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 1040 G1 i5/8/256SSD/HD+/CAM/W8p rabljen
8GB256GB SSD
291,35 €