
HPSKU: 3A6F-111542-08-CEAN: 3A6F3EC
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G7
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
244,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 3A6F-111542-08-C |
| EAN | 3A6F3EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
244,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 10210U8GB256GB SSD NVMe M.2
245,00 €
Na zalogi
Acer
notebook Acer Aspire V3-572 i3/6/500 rabljen
6GB
245,82 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad W700 X9100/4/VB rabljen
4GB
245,82 €