
HPSKU: 1J5U-113002-08-BEAN: 1J5U6EA
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G7
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
245,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 10210U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 620 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 1J5U-113002-08-B |
| EAN | 1J5U6EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 850 G7 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 10210U - 8 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (10th Gen) - 10210U / 1.6 GHz, up to 4.2 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 35.97 cm x 23.38 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Battery | 3-cell - up to 24 hours |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Volume control, spill-resistant, multi-touch clickpad, ClickPad with gesture support, precision touchpad, glass clickpad |
| Networking | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | Pointing stick, ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 1.2) and firmware (TPM 2.0), fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell Lithium Ion |
| Speed | 2666 MHz |
| Rated Speed | 2666 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Compliant Standards | CSA, UL, VCCI, BSMI, GOST, SABS, CCC, FCC, A-Tick, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CIT, low halogen, ICCP |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Secure Erase, HP Client Catalog, HP BIOS Config Utility, HP Image Assistant, HP JumpStart, HP Noise Cancellation, HP System Software Manager, HP Connection Optimizer, Ivanti Management Suite, HP BIOSphere Gen5, HP Cloud Recovery, HP Client Management Script Library, HP Client Security Manager Gen6 |
| Type | Keyboard, pointing stick, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56 Wh |
| Run Time | Up to 24 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| CPU | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Sound | Stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Input | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.1 (supports Thunderbolt) ¦ USB 3.1 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.1 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Acer
notebook Acer Aspire V3-572 i3/6/500 rabljen
6GB
245,82 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 820 G4 i5-7200/8/256SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-72008GB256GB SSD
245,82 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 820 G2 i5/8/500/CAM/HD/W10p rabljen 1l
8GB
245,82 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad W700 X9100/4/VB rabljen
4GB
245,82 €