
HPSKU: 5Z5E-113973-08-BEAN: 5Z5E6EA
840 G9 i7-1255U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
406,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1255U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 5Z5E-113973-08-B |
| EAN | 5Z5E6EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year)
| Processor | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.405 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.36 kg |
| Battery | 3-cell - up to 14 hours |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Spill-resistant, gesture function, precision touchpad, multi-gesture clickpad, glass clickpad, DuraKeys |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 4800 MHz |
| Rated Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Integrated Options | Tile module |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt nPFC USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), Tile, HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Quick Touch, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Manageability Integration Kit Gen4 (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 51 Wh |
| Run Time | Up to 14 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1255U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, HP Auto Frame |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio, discrete amplifiers |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i7-1255U/16GB/256M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
Intel12th Gen Intel(R) Co...16GB256GB SSD M.2
406,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Yoga Slim 6 14IAP8 i5-1240P/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core i5 1240P16GB512GB SSD NVMe M.2
405,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G4 i5-1335U/8GB/512M2/WUXGA/MT/C/NOOS
Intel Core i5 1335U8GB512GB SSD M.2
408,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5 10310U16GB512GB SSD NVMe M.2
408,00 €