
HPSKU: 6B4Y-113971-08-BEAN: 6B4Y3AV
840 G9 i7-1255U/16GB/256M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
406,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1255U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 6B4Y-113971-08-B |
| EAN | 6B4Y3AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i7-1255U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/W10P_COA
Intel Core i7 1255U16GB512GB SSD NVMe M.2
406,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Yoga Slim 6 14IAP8 i5-1240P/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core i5 1240P16GB512GB SSD NVMe M.2
405,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G4 i5-1335U/8GB/512M2/WUXGA/MT/C/NOOS
Intel Core i5 1335U8GB512GB SSD M.2
408,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
408,00 €