
HPSKU: 5P7S4ESR#BH4
830 G9 i5-1235U/8GB/512GB/UHD/F/B//W11P
ELITEBOOK 830 G9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
534,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1235U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 3840x2160 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 5P7S4ESR#BH4 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 450 G7 i5-10210U / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura
i58GB256GB SSD
533,23 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 39,6 cm (15,6") Ideapad 1 1920x1080 IPS 250nit R7-5700U/16GB/512GB/AMD Radeon/DOS (82R400U2SC)
512GB SSD
535,15 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO Ideapad 3 17ADA05 R5-3500U/8/512SSD/HD+/CAM/W10
8GB512GB SSD
532,70 €

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Nano i7-1180G7/16GB/QHD/512M2/F/B/4/C(IR)W10P
Intel Core i7 1180G716GB512GB SSD M.2
531,00 €