
LENOVOSKU: 20UQS1TT0N-NOR
X1 Nano i7-1180G7/16GB/QHD/512M2/F/B/4/C(IR)W10P
THINKPAD X1 NANO G1
NovoLe še 3 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
531,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1180G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13" - IPS |
| Ločljivost | 2160 x 1350 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije proizvajalca |
| Stanje | Novo |
| SKU | 20UQS1TT0N-NOR |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO Ideapad 3 17ADA05 R5-3500U/8/512SSD/HD+/CAM/W10
8GB512GB SSD
532,70 €
Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X13 Yoga G1 i5-10310U / 16GB / SSD256GB / 13,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura
i516GB256GB SSD
529,20 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 450 G7 i5-10210U / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura
i58GB256GB SSD
533,23 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon G4 i5-6th/8/180SSD/CAM/WQHD/W8p rabljen
i5-6th8GB180GB SSD
528,14 €