
HPSKU: 48R3-108061-08-CEAN: 48R37EA
830 G8 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W11P
ELITEBOOK 830 G8
ObnovljenoLe še 2 na zalogi!
219,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1135G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 48R3-108061-08-C |
| EAN | 48R37EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 830 G8 Notebook - 13.3" - Intel Core i5 - 1135G7 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - with HP Wolf Pro Security Edition (3 years)
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 13.3" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 30.78 cm x 20.46 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.26 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Spill-resistant, precision touchpad, multi-gesture clickpad, glass clickpad |
| Networking | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (3 years) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Repairability Index | 8.4 (out of 10) |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Tile module |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP Smart AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Secure Erase, HP Wireless Button Driver, HP Client Catalogue (free download), Absolute Persistence, HP Driver Packs, HP Image Assistant (free download), HP Notifications, HP System Software Manager (free download), HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP WorkWell, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP DriveLock, myHP, Touchpoint Customiser for Commercial, HP Noise Cancellation Software, HP Client Security Manager Gen7 |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium Collaboration Keyboard |
| Capacity | 53 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | IR camera, HP Privacy |
| Sound | Stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/MT/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i7-10510U/16GB/512M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i7 10510U16GB512GB SSD NVMe M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €