
HPSKU: 10U6-113399-08-BEAN: 10U67EA
840 G7 i7-10510U/16GB/512M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G7
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
222,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 10510U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | US |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 10U6-113399-08-B |
| EAN | 10U67EA |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G7 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 10510U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - US
| Processor | Intel Core i7 (10th Gen) - 10510U / 1.8 GHz, up to 4.9 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 32.36 cm x 21.47 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.33 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | US |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 1.2) and firmware (TPM 2.0), fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 2666 MHz |
| Rated Speed | 2666 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt nPFC Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Client Catalog, HP BIOS Config Utility, HP Image Assistant, HP JumpStart, HP Noise Cancellation, HP System Software Manager, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Fingerprint Sensor, Ivanti Management Suite, HP BIOSphere Gen5, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Recover Gen3, HP Client Management Script Library, HP Client Security Manager Gen6, HP Sure Run Gen3, HP Sure Start Gen6 |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 1000 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Privacy Technology | HP SureView Reflect |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 53 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10510U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | IR camera |
| Sound | Stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Keyboard Layout | US |
| Input | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19.5 V |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports Thunderbolt, DisplayPort 1.2 Alt Mode) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.1 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/MT/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/4U/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-10...16GB256GB SSD M.2
222,00 €