
HPSKU: B54DLECR#ABU
830 G11 U5 135U/16GB/256M2/WUXGA/MT/B/F/C/W11P
ELITEBOOK 830 G11
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
813,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Ultra U5-135U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B54DLECR#ABU |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
x360 830 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/B/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
813,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
813,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
813,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
830 G11 U5 125UH/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB256GB SSD NVMe
813,00 €