
HPSKU: 8A4T4EAR#ABU
830 G11 U5 125UH/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 830 G11
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
813,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 8A4T4EAR#ABU |
Opis izdelka
HP EliteBook 830 G11 Notebook - AI Ready - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - UK - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 30.01 cm x 21.5 cm x 1.59 cm |
| Weight | 1.29 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - AI Ready - 174-degree hinge design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3750 MHz |
| Rated Speed | 3750 MHz |
| Main Storage | 256 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65 Watt nPFC USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, Microsoft 365, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, HP Smart Support, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, Battery Health Manager, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
x360 830 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/B/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
813,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/512SSD/WUXGA/F/4U/C/B/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe
813,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
813,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
813,00 €