
HPSKU: 7K77-113384-08-CEAN: 7K774EC
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 640 G9
ObnovljenoLe še 3 na zalogi!
237,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 7K77-113384-08-C |
| EAN | 7K774EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB256GB SSD M.2
237,00 €

NovoNa zalogi
HP
Fortis x360 11 G3 N5100/8GB/64M2/UHD/MT/C/B/Chrome
Intel Celeron N51008GB64GB SSD M.2
235,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/C/W11P_OS
234,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/C/W11P_OS
234,00 €