
HPSKU: 5R221ES#UUW-02EAN: 5R221ES#UUW
Fortis x360 11 G3 N5100/8GB/64M2/UHD/MT/C/B/Chrome
CHROMEBOOK X360 11 G3
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
235,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Celeron N5100 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 64GB SSD M.2 |
| Zaslon | 11" |
| Operacijski sistem | Chrome |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 5R221ES#UUW-02 |
| EAN | 5R221ES#UUW |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/1TB/FHD/C/W11P_OS
234,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/C/W11P_OS
234,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/C/W11P_OS
234,00 €
ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/GC/F/B/C/W11P
233,00 €