
TEQCYCLESKU: TD5090ML02BEAN: Optiplex 5090
5090 Micro i5-11400T/16GB/256M2/W11P
OPTIPLEX 5090
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (48 kos)
369,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-11400T |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NO KB |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TD5090ML02B |
| EAN | Optiplex 5090 |
Opis izdelka
Dell Optiplex 5090 - micro Core i5 11400T 1.3 GHz - 16 GB - SSD - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) 11400T / 1.3 GHz (up to 3.7 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 730 |
| Type | SSD - M.2 |
| Cache Memory | 12 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Processor Main Features | Intel Smart Cache, Intel Hyper-Threading Technology |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Product Form Factor | Micro |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Installed Size | 12 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 730 |
| Capacity | 1 |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 11400T |
| Clock Speed | 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.7 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
M70q G2 i5-11400T/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-11400T16 GB256GB SSD NVMe M.2
369,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
7090 micro i5-11400T/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-11400T16GB256GB SSD M.2
375,00 €
NovoNa zalogi
DELL
Dell OptiPlex 5090 Micro i5-10500/8GB/256M2/W10P
389,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i3 1215U8GB512GB SSD NVMe M.2
390,00 €