
HPSKU: A55M7ETR#ABF
260 G9 Mini i5-1334U//8GB/256M2/WI/W11P
PRODESK 400 G9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
481,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 i5-1334U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | A55M7ETR#ABF |
Opis izdelka
HP Pro 260 G9 - mini Core i5 i5-1334U - 8 GB - SSD 256 GB - French - remarketed
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) i5-1334U (up to 4.6 GHz, (10-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.7 cm x 17.5 cm x 3.42 cm |
| Weight | 1.42 kg |
| Keyboard | French |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Audio Output | Stereo |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 12 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / French |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Software Included | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, McAfee LiveSafe (1 year subscription), McAfee LiveSafe, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant (free download), HP PC Hardware Diagnostics, HP Notifications, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), myHP, HP Desktop Support Utilities, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download) |
| Processor Main Features | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | Mini |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 - Type A (1 front, 2 rear) (one of them is charging) ¦ 2 x USB 2.0 - Type A (1 front, 1 rear) ¦ 1 x headphones/microphone (CTIA and OMTP headset support) ¦ 1 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x serial |
| Installed Size | L3 Cache - 12 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 1600 MHz |
| Rated Memory Speed | 1600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Realtek RTL8852BE |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), retractable padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power adapter |
| Power Device Name | HP Smart AC Adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% (230VAC), 88% (115VAC) |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Software | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, McAfee LiveSafe (1 year subscription), McAfee LiveSafe, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant (free download), HP PC Hardware Diagnostics, HP Notifications, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP Client Management Script Library (free download), myHP, HP Desktop Support Utilities, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download) |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| HDCP Compatible | Yes |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Max Sampling Rate | 192 kHz |
| Capacity | 1 x 256 GB |
| Interface Type | PCI Express |
| Width | 17.7 cm |
| Depth | 17.5 cm |
| Height | 3.42 cm |
| Shipping Width | 49.8 cm |
| Shipping Depth | 23.5 cm |
| Shipping Height | 13.2 cm |
| Shipping Weight | 2.95 kg |
| Keyboard Name | HP 125 |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | HP 125 |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) i5-1334U |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Neo 50q G4 i5-13420H/8GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i5 13420H8GB512GB SSD NVMe M.2
473,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
260 G9 DM i5-1334T/8GB/512M2/Wi/W11P
Intel Core i5 i5-1334U8GB512GB SSD NVMe M.2
468,00 €

Novo
HP
Računalnik HP MT Pavilion i5-10400/H470/8GB/Optane 16GB/1TB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi RJ45/180W-90%/Win11Home srebrn 9EF11AA NP
i58GB
494,94 €
NovoNa zalogi
LENOVO
M75q G5 R5 8500GE/16GB/256M2/Wi/W11P
496,00 €