
HPSKU: 9M9J4ATR#ABT
260 G9 DM i5-1334T/8GB/512M2/Wi/W11P
260 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
468,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 i5-1334U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | TY |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 9M9J4ATR#ABT |
Opis izdelka
HP Pro 260 G9 - mini Core i5 i5-1334U - 8 GB - SSD 512 GB - Hebrew - remarketed
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) i5-1334U (up to 4.6 GHz, (10-core) |
| RAM | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.7 cm x 17.5 cm x 3.4 cm |
| Weight | 1.42 kg |
| Keyboard | Hebrew |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Audio Output | Stereo |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: Hebrew / region: Israel |
| Cache Memory | 12 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / Hebrew |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Processor Main Features | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache, 12 Threads |
| Pricing Type | Remarketed |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | Mini |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 1 (free) x internal 2.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 - Type A (1 front, 2 rear) (one of them is charging) ¦ 2 x USB 2.0 - Type A (1 front, 1 rear) ¦ 1 x headphones/microphone (CTIA and OMTP headset support) ¦ 1 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x serial |
| Installed Size | L3 Cache - 12 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 3200 MT/s |
| Rated Memory Speed | 3200 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Configuration Features | 1 x 8 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Realtek RTL8852BE |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), retractable padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Device Type | Power adapter |
| Power Device Name | HP Smart AC Adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 65 Watt |
| Efficiency | 89% (230VAC), 88% (115VAC) |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| HDCP Compatible | Yes |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Max Sampling Rate | 192 kHz |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express |
| Width | 17.7 cm |
| Depth | 17.5 cm |
| Height | 3.4 cm |
| Shipping Width | 49.8 cm |
| Shipping Depth | 23.5 cm |
| Shipping Height | 13.2 cm |
| Shipping Weight | 2.95 kg |
| Keyboard Name | HP 125 |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Hebrew |
| Mouse Name | HP 125 |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) i5-1334U |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Neo 50q G4 i5-13420H/8GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i5 13420H8GB512GB SSD NVMe M.2
473,00 €

Novo
Asus
Računalnik BB Asus ExpertCenter PN52-BBR556HD AMD Ryzen 5 5600H WiFi 6E 2.5G LAN DisplayPort 1.4 HDMI 2.1
Ryzen 5 5600H
458,27 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
260 G9 Mini i5-1334U//8GB/256M2/WI/W11P
Intel Core i5 i5-1334U8GB256GB SSD NVMe M.2
481,00 €

Novo
Shuttle
Računalnik BB Shuttle slim DS20U5V2 Fanless i3-10110U 2xLAN VGA HDMI DP COM SO-DIMM DDR4
i3-10110U
445,78 €