
HPSKU: A3ZN9ET#UUW-02
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 390/32GB/1TBM/2.8K/W11P
ZBOOK ULTRA G1A 14" AMD NEXT AI
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
1928,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI Max Pro 390 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 8050S |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | A3ZN9ET#UUW-02 |
Opis izdelka
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - 14" - AMD Ryzen AI Max Pro - 390 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Pan Nordic
| Processor | AMD Ryzen AI Max Pro 390 up to 5 GHz / 64 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 8050S |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.22 cm x 21.55 cm x 1.85 cm |
| Weight | 1.57 kg |
| Battery | 4-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, glass clickpad, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Meteor silver |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4000 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | 140W USB-C slim power adapter |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Client Security Manager, HP Image Assistant, HP Connection Optimizer, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, HP TPM Configuration Utility, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Smart Support, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HPX, HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 74.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | MediaTek MT7925 - M.2 1418 |
| Compliant Standards | Wi-Fi CERTIFIED |
| CPU | AMD Ryzen AI Max Pro 390 |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | L3 - 64 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 8050S |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (47 - 63 Hz) |
| Output | 140 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ USB 3.2 Gen 2 (charging) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 110 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") Zenbook 14 OLED 2880x1800 OLED na dotik 500nit 120Hz Ultra 9-185H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Pro (90NB11R3-M01J00)
32GB1TB SSD
1931,02 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G8 i9-11950H / 32GB / SSD1TB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / nVidia RTX A3000 / W11P / SLO gravura / 36m garancije
i932GB1TB SSD
1920,24 €

Novo
HP
Prenosnik HP 33,7 cm (13,3") Elite x360 830 G11 2 v 1 1920x1200 IPS na dotik 1000nit Ultra 7-155U/16GB/512GB/BL/FP/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (9G0A1ET#BED)
16GB512GB SSD
1936,82 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB X G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/P1/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe M.2
1913,00 €